Hallitus 2022

Jorma Laaksonen
Puheenjohtaja / edustus
040 485 5699
jorma.laaksonen1@outlook.com

Aleksi Makkonen
Varapuheenjohtaja / sihteeri / sosiaalinen media
045 878 4486
aleksi.makkonen@palloliitto.fi

Timo Vihersaari
Palkitsemiset / maaottelumatkat / kerhoillat / talkoot (TPS)
044 033 1091
timo.vihersaari@pp1.inet.fi

Vesa Vainio
Kuntoilu / sosiaalinen media
050 432 2648
vesa.vainio94@gmail.com

Tomi Keipi
Talous- ja jäsenasiat / some
044 283 0620
tomikeipi@hotmail.com

Elvedin Fiso
Talkoot / tapahtumat / pelipaikkavastaava
040 539 6397
elvedin_f@hotmail.com

Iiro Leino
Koulutus / SPL yhdyshenkilö
050 342 4977
iiro.leino.14@gmail.com