Hallitus

Jorma Laaksonen
Puheenjohtaja / edustus
040 485 5699
jorma.laaksonen1@outlook.com

Aleksi Makkonen
Sihteeri / sosiaalinen media
045 878 4486
aleksi.makkonen@palloliitto.fi

Timo Vihersaari
Palkitsemiset / maaottelumatkat / kerhoillat / talkoot (TPS)
044 033 1091
timo.vihersaari@pp1.inet.fi

Samuli Stenman
Varapuheenjohtaja / kuntoilu / sosiaalinen media
040 627 0831
samuli.sten@gmail.com

Johannes Korhonen
Talous- ja jäsenasiat
040 413 4116
johannes.n.korhonen@hotmail.com

Elvedin Fiso
Talkoot / tapahtumat / pelipaikkavastaava
040 539 6397
elvedin_f@hotmail.com

Iiro Leino
Koulutus / SPL yhdyshenkilö
050 342 4977
iiro.leino.14@gmail.com